tel: 605 565 615   ||   email: itex@itex.wroc.pl

Wrocław ul. Karmelkowa 66

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

This message is only visible to site admins
Problem displaying Facebook posts. Backup cache in use.

Error: Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Type: OAuthException

Ekspresyjna kolekcja marki CERDOMUS.
ISKRA to wyraziste wzory i kolory, które sprawiają, że płytka wygląda niczym dzieło sztuki.
... See MoreSee Less

Kolekcja NOBLE STONE, czyli szlachetny kamień to elegancja i ekskluzywność. Interpretacja najpiękniejszych formacji wapiennych, kolory natury przypominające biel klifów nadmorskich czy kość słoniowa przypominająca tarasy wapienne Pamukkale.
Marka LA FABBRICA AVA zadbała o szeroki wybór formatów w tej kolekcji zaczynając od 30x60, dalej często wybierane 60x60 czy 60x120 i wchodząc w większe: 100x100, 120x120, 120x280. Dostępne są też różnorodne dekory, a dodatkowo wybór grubości płytek (6 mm, 8,8 mm, 20 mm) daje możliwość stosowania ich na tarasach.
... See MoreSee Less

Nowość od marki COEM - nowoczesna kolekcja MOIRÉ zaprojektowana przez Alessandro Pasinellego. Wielkoformatowe płyty z dekoracyjną powierzchnią z efektem marszczenia. Oryginalna faktura przypomina poruszające się fale.
Kolekcja składa się z 5 ciepłych i chłodnych kolorów, w formacie 120x280cm i grubości 6 mm.
... See MoreSee Less

Kolekcja FOSSIL od włoskiej fabryki REFIN nawiązuje do prehistorycznych śladów pozostawionych przez rośliny i zwierzęta w formacjach skalnych, zaprojektowana jako ozdobne wzory przeznaczone do współczesnych wnętrz. Autorką wzoru jest Kasia Zaręba, której twórczość jest efektem pasji do estetyki i materiałów. Dzięki swojemu studiu w Holandii i korzeniom w Polsce może wydobyć to, co najlepsze z holenderskiego designu i polskiego rzemiosła. Efektem są niezwykle oryginalne projekty.
Studio Kasia Zareba
... See MoreSee Less

Comment on Facebook

Dzień dobry czy istnieje możliwość zamówienia próbek?pozdrawiam

Dzień dobry. Czy można gdzieś zobaczyć te płytki (w obu kolorach) na żywo? Prośba o informację.

Ceramika SANT'AGOSTINO przedstawia STAR - kolekcję inspirowaną ekspresją kosmosu z efektem marmuru i onyksu. Ten pierwszy prezentuje spokojną, wyważoną kolorystykę, natomiast drugi to prawdziwa eksplozja kolorów. Sprawia to, że w projektach możemy łączyć je ze sobą w ciekawy sposób w zależności od efektu jaki chcemy otrzymać. ... See MoreSee Less